Anında 50 Bin TL Kredi!

İhtiyaç Sahiplerine İş Bankası’ndan Anında 50 Bin TL Kredi! Hemen Başvuru Yapın, Aynı Gün Çekin…Bankacılık sektöründe kişilerin en beklediği hizmet şekli, işlemlerinin en kısa sürede çözüme kavuşturulmasıdır. Bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılayan İş Bankası ise müşterilerine Anında Kredi desteği vererek, kredi ihtiyaçlarını en hızlı şekilde çözüyor. Peki, İş Bankası Anında Kredi nedir, nasıl kullanılır? Kaynak: İhtiyaç Sahiplerine İş Bankası’ndan Anında 50 Bin TL Kredi! Hemen Başvuru Yapın, Aynı Gün Çekin…

Anında 50 Bin TL Kredi!

Koronavirüs salgını sonrasında devreye alınan Ekonomik İstikrar Kalkanı destek paketi kapsamında birçok bankacılık düzenlemesi yapıldı. BDDK geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamayla 100 baz puan faiz indirimi kararını açıklamıştı. Bu duyuru sonrasında hem kamu hem de özel bankalar kredi kampanyalarında faiz indirimine gitti. Faiz indirimi kararı sonrasında yeni kampanyalarından birini duyuran İş Bankası bugün yüzbinlerce müşterisine mail yoluyla bilgilendirme yaptı. Geleneksel Ramazan Kredisi kampanyasının 2020 yılı tanıtımı gerçekleşti.

İş Bankası tarafından yapılan duyuruda :”90 güne varan ödemesiz dönemli, size özel belirlenen faiz oranlı Anında Bayram Kredisi’ne İşCep’ten veya İnternet Şubesi’nden hemen başvurun, 50.000 TL’ye kadar ve 60 aya varan vadeler ile nakit ihtiyacınızı kolayca karşılayın.” ifadeleri kullanıldı.

İş Bankası Bayram Kredisi 2020
Faiz indirimi kararı sonrasında duyurusu gerçekleşen Bayram Kredisi hakkında okurlarımız faiz oranları, vade sayısı, kredi limiti ve geri ödeme planlarını araştırıyorlar. Bu yazımızda tanıtımı yeni gerçekleşen İş Bankası Bayram Kredisi’ni inceleyeceğiz.

Geleneksel kampanyanın bu yıl ki artı yanı 90 güne varan ödemesiz dönemli kredi kullanma imkanı oldu. İsteyen müşteriler kredi ödemelerine 3 ay sonra başlayabilirler. Vade sayısı ise 3-60 ay aralığında değişirken kredi üst limiti 50.000 lira olarak açıklandı. Kredi faiz oranı ise yüzde 0.96’den başlayarak vade ve kredi tutarına göre değişiklik göstermektedir.

50 Bin Lira Bayram Kredisi
İş Bankası 50 bin lira bayram kredisi 36 ay vadeli başvurusu için paylaşılan örnek maliyet tablosu şu şekildedir:

Aylık Taksit Tutarı: 1.729,16 TL , faiz oranı: %1,03 , Geri Ödenecek Toplam Tutar: 62.249,76 TL

Anında 50 Bin TL Kredi!

Vade sayısı 60 alındığı zaman ise:

Aylık Taksit Tutarı: 1.185,09 TL , faiz oranı: %1,03 , Geri Ödenecek Toplam Tutar: 71.105,40 TL

 

Yukarıda görüldüğü üzere, İş Bankası yüzde 0.96 faiz oranlarından başlayan ifadesini kullansa da, birçok tutar için yüzde 1.03 faiz oranı uygulanmaktadır.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Sizde İş Bankası 2020 yılı Anında Ramazan Kredisi’ne başvuru yapmak istiyorsanız çeşitli başvuru kanallarını kullanabilirsiniz. İşCep üzerinden kredi başvurusu yapacak okurlarımız Krediler -Anında Kredi Başvurusu – Başvurular – Kredi – Anında Kredi adımlarını takip ederek kolayca kredi başvurularını gerçekleştirebililer.

İş Bankası İnternet Bankacılığı ile kredi başvurusu yapmak isteyen okurlarımız ise Kredilerim – Anında Kredi – Başvuru(ürünler) – Anında Kredi adımlarını izleyerek başvurularını gerçekleştirebililer.

Yeni kredi kampanyasını tanıtan banka “İş Bankası her zaman olduğu gibi Ekonomiye Destek Paketi kapsamında da yanınızda.” ifadelerini kullandı. 3 ay ertelemeli bayram kredisi başvurunuzu anında gerçekleştirebilir, kredinizi aynı gün içinde kullanabilirsiniz.

İş Bankası bugün yaptığı açıklamayla geleneksel kredilerinden birtanesinin daha duyurusunu gerçekleştirdi. 2020 Ramazan Bayramı ihtiyaçları için İş Bankası Bayram Kredisi güncel faiz oranlarıyla müşterilerin hizmetine sunuldu. Anında kredi başvurusuyla 50 bin liraya kadar olan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Anında 50 Bin TL Kredi!

Kredi kullanmak isteyen kişiler, banka prosedürleri ile uğraşmak yerine işlemlerini daha hızlı halletmeye çalışmak istiyorlar. Bu noktada imdada yetişen İş Bankası, müşterileri için Anında Kredi imkânı sağlıyor. Sizlerde kişisel ihtiyaçlarınızı daha kolay karşılayabilmek adına İş bankasının sunduğu bu kredi kolaylığından faydalanabilirsiniz.Anında 50.000 TL Kredi!Anında Kredi ile müşterilerini hiç bekletmeden finansman desteği sağlayan İş Bankası, bu krediyi 50.000 TL’ye kadar kullandırabiliyor. Sabit bir faiz oranı bulunmayan bu kredide faizler, müşterilere göre değişkenlik gösteriyor. Talep edilen kredi tutarı ve müşterinin geçmişteki ödeme alışkanlıklarına göre faiz belirlenmektedir.60 Ay’a Kadar Vade!Müşteriler başvurusunu yaptıkları kredi için vade sayısını 60 aya kadar uzatabiliyorlar. Bunun yanı sıra bu kampanya kapsamındaki müşteriler 3 ay ödemesiz dönem avantajı ile kredi kullanabiliyorlar Kaynak: İhtiyaç Sahiplerine İş Bankası’ndan Anında 50 Bin TL Kredi! Hemen Başvuru Yapın, Aynı Gün Çekin…

İş Bankası 50.000 TL Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?Şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi çekmek, İş Bankası ile çok kolay. İşCep, İnternet Şubesi ya da Bankamatiklerden anında kredi başvurusunda bulunabilir, kredi başvurunuzun onaylanması halinde ise çektiğiniz tutarı, İş bankası vadesiz hesabınıza anında aktarabilirsiniz.Başvuru için;İşCep –Krediler – Anında Kredi Başvuruİnternet Şubesi – Kredilerim – Anında KrediBankamatik – Daha fazlası – Anında Kredi ve Anında Ek HesapBaşvuru için gerekenler;İnternet Şubesi ve İşCep ya da Bankamatiklerden 7/24 kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru için gereken belgeleri İş Bankası sitesinden ya da müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Kaynak: İhtiyaç Sahiplerine İş Bankası’ndan Anında 50 Bin TL Kredi! Hemen Başvuru Yapın, Aynı Gün Çekin…

 

One thought on “Anında 50 Bin TL Kredi!

  • Geri bildirim: Akın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir