Ev ve araba alacak kişileri Dikkat

Acele etmeyin! Ev ve araba alacak kişileri yakından ilgilendiriyor! Faiz indirimi yapılması bekleniyor!Ev ve araba alacak kişileri yakından ilgilendiriyor! Faiz indirimi yapılması bekleniyor! Ev ve araba alacak vatandaşlar son dönemlerde yapılan haberlerin ardından faiz indirimi yapılması konusundaki haberleri yakından takip ediyorlar. Kaynak: Acele etmeyin! Ev ve araba alacak kişileri yakından ilgilendiriyor! Faiz indirimi yapılması bekleniyor!

Ev ve araba alacak kişileri yakından ilgilendiriyor!

Ev ve araba alacak vatandaşlar son dönemlerde yapılan haberlerin ardından faiz indirimi yapılması konusundaki haberleri yakından takip ediyorlar. Bu kapsamda faiz indirimi olup olmayacağı pek çok vatandaş tarafından büyük bir merak konusu haline gelmiş durumda. Bu kapsamda yapılan ankete dair ilk sonuçlar da açıklanmış bulunuyor. Yapılmış olan anketin sonuçlarına göre faiz indirimi yapılacağı tahminleri yapılıyor. İşte habere ilişkin olarak diğer detaylar..Faiz indirimi yapılması konusunda tahminleri alabilmek adına yapılmış olan Finans Para Politikası Beklenti Anketine göre ankete katılmış olan ekonomistlerin büyük bir bölümü faiz indirimi olacağını düşünüyor. Yapılan anketin sonucunda faiz indiriminin yapılacağını ön gören ekonomistlerin tahminleri 25-50 puan arasında yer almış durumda.

Kaynak: Acele etmeyin! Ev ve araba alacak kişileri yakından ilgilendiriyor! Faiz indirimi yapılması bekleniyor!
Faiz indirimi konusunda haberleri yakından takip eden vatandaşlar özellikle de ev ve araba almayı düşündüklerinde haberin sonuca bağlanmasını büyük bir merakla bekliyor. Bu kapsamda Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın 25 Haziran Perşembe gününde gerçekleştireceği Para Politikası Kurulu toplantısına dair yapılmış olan ankette de ekonomist kişilerin büyük bir bölümü faiz indirimlerinin olacağını ön görüyor. Yine tüm bunların yanı sıra politika faizine dair indirim beklentilerinin medyanı da açıklandı. Yapılmış olan ankete göre bu medyan puanı 25 baz puanı olarak belirlendi.Faiz Oranı İndirimleri BekleniyorEv ve araba alacak olan kişilerin özellikle yakından ilgilendikleri konu faiz oranı indirimleri oldu. Son dönemlerde yapılan haberler ve 25 Haziran Perşembe günü gerçekleştirilecek olan Para Politikası Kurulu toplantısı ardından pek çok vatandaş faiz oranı indirimlerinin olup olmayacağını merak ediyorlar. Bu kapsamda AA Finans’ın PPK toplantısına yönelik piyasa beklenti anketi yapıldı. 20 ekonomistin katılımları ile gerçekleştirilen bu ankette 18 ekonomist politika faizinde indirim beklerken indirim beklentileri de 25-50 baz puan aralığında olarak belirlendi. Ankete göre medyan puanı ise 25 baz puan oldu. Yine ankete katılmış olan ekonomistler arasından üçü 50 baz puan, on beşi 25 baz puan ve ikisi ise politika faizlerinin değişmeyeceğini ön görmektedirler.
Etiketler : para, piyasa, araba, faiz

Ev ve araba alacak kişileri yakından ilgilendiriyor!

Kaynak: Acele etmeyin! Ev ve araba alacak kişileri yakından ilgilendiriyor! Faiz indirimi yapılması bekleniyor!

Araç sahipleri dikkat! MTV 2. taksit ödemesi için son tarih ne zaman?2020 yılı ile birlikte MTV tutarları da değişmişti. Vatandaşlar arama motorlarında MTV ne zaman ödenecek? ve MTV 2. taksit ödemesi için son tarih ne zaman? sorularının yanıtını arıyor. Kaynak: Araç sahipleri dikkat! MTV 2. taksit ödemesi için son tarih ne zaman?

MTV tutarı araç motoruna, modeline ve tescil tarihine göre değişiklikler gösteriyor. Motorlu taşıtlar vergisinin (MTV) bu yıla ilişkin ikinci taksit ödemesi yaklaşıyor. İşte MTV 2. taksit ödemesi tarihi ve detaylar…MTV NASIL ÖDENİR?MTV borç sorgulamalarını ve ödeme işlemlerini gib.gov.tr ve E-Devlet sistemi üzerinden T.C kimlik bilgileri ile yapabilecek.

Kaynak: Araç sahipleri dikkat! MTV 2. taksit ödemesi için son tarih ne zaman?

– gib.gov.tr’de yer alan “Borç Sorgulama ve Ödeme” bölümüne 02:00 – 22:00 saatleri arasında giriş yaparak kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapılabiliyor.- Anlaşmalı bankaların internet bankacılığını kullanarak veya banka şubelerine başvurarak ödeme yapılabilir.- MTV yönünden mükellefiyet kaydının bulunduğu veya MTV’yi tahsile yetkili diğer Vergi Dairesi müdürlüklerine başvurarak vergi ödenebilir.- MTV’yi e-Devlet üzerinden de ödemek mümkünMTV NE ZAMAN ÖDENECEK?Temmuz ayı MTV ödemesi için son tarih 31 Temmuz 2020 olacak. Ödemeler idare ve bankalar aracılığıyla tamamlanacak. Kaynak: Araç sahipleri dikkat! MTV 2. taksit ödemesi için son tarih ne zaman?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir