ING Bank Acil Kredi

İnternet üzerinden kredi almak isteyen kişilere özel olarak ING Bank tarafından 30 bin liraya varan kredi olanağı sunulmaktadır. Online kredi müracaatında bulunan kişilerin sahip olduğu kredi notu, kredi getirinini dolaysız etkileyen mevzular arasında bulunur. Kredi notu yüksek vaziyette olan kişiler, daha düşük getirili olarak ihtiyaç kredisi alabilirler. İNG Bank acil kredi müracaatı ve kredi özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgi sunalım;

Kredi müracaatını ileten kişiler ING Bank ihtiyaç kredisi dahilinde yararlanabilecekleri ürem oranını öğrenebilirler. 36 aya varan kredi olanağı sunan ING Bank, bununla birlikte ödeme şartlarında da kolaylıklar elde eden uygulamalara aracılık eder. Bu bakımdan artan yada azalan taksitli, balon, ara ödemeli, elastik ödemeli vs. şeklinde ödeme tasarıları üzerinden alınan kredi meblağı daha rahat bir şekilde ödenmeye devam edilebilir. Uygulanan ürem oranı %2.79 olurken, kredi notuna bağlı olarak bu ürem oranında değişimler ortaya çıkabilmektedir.

ihtiyac kredisi, kredi hesaplama, tuketici kredisi, kredi, kredi pazari, hangi kredi, kredi faiz oranlari, bireysel kredi, kredi basvurusu, ihtiyac kredisi faiz oranlari, ihtiyac kredisi hesaplama, en uygun kredi, faizsiz kredi, Garanti Bankasi, Ziraat Bankası, Finansbank, Halkbank, Vakifbank, Yapı Kredi, İş Bankası, TEB

Kredi notu 1500’ün altında bulunan kişilerin kredi müracaatında negatif yanıt alabilme ihtimali daha fazladır. Bu alanda pozitif bir cevap almak isteyenlerin ise kendilerine en yakında bulunan ING Bank şubesini ziyaret ederek gelir vesikasını ibraz etmesi yada bir taşınmazı garanti olarak göstermesi gereklidir.

ING Bank üzerinden 30 bin TL tutarında kredi alanlar ve bunu 12 aylık vade tasarısı üzerinden ödemeyi seçen kişiler aylık olarak 3076 TL ödeme yapmalıdır. Bu vade tasarınında toplam geri ödeme ise 36.921 TL olarak belirlenmiş olur. Aynı kredi tutarını 24 aylık vade tasarısı üzerinden ödemeyi seçenler aylık olarak 1838 TL ödemelidir. Bu vade tasarınında belirlenen toplam geri ödeme ise 44.123 TL olmaktadır. 36 ay vade tasarınında ise her ay olarak 1446 TL ödeme yapılırken, toplam olarak geri ödenmesi şart olan tutar 52.069 TL olur.

ING Bank acil ihtiyaç kredisi müracaatı en fazlaca 50 bin liraya kadar yapılabilir. Bu kredinin vadesini en fazlaca 60 aya kadar belirleyebilirsiniz. Bu kredini faiz oranları vadeye ve meblağa gore değişebileceği benzer biçimde müşterilerin kredi notuna kıyasla de değişmektedir. Aşağıdaki örnek hesaplamalarda kullanılan faiz oranları, 1850 ve üzerinde kredi notuna haiz olan kişiler için geçerlidir. Kredi notunu düşükse, faiz oranınız birazcık daha yüksek olacaktır.

ING Bank’tan 50 bin lir olan kredinizi 60 ay vade ile çekmek istediğinizde ödeyeceğiniz aylık faiz oranı %1,49 olur. Bu krediden 250 lira tahsis fiyatı alınacaktır. Krediniz için ödeyeceğiniz aylık taksit meblağı 1.366 liradır. Bu krediye ödeyeceğiniz toplam geri ödeme meblağı ise 81.931,80 liradır.

Bu bankadan 50 bin lira olan kredinizi 48 ay vade ile çekmek istediğinizde ödeyeceğiniz aylık faiz oranı %1,59’a yükselir. Bu krediden gene 250 lira dosya gideri alınacaktır. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit meblağı 1.600 lira olur. Geri ödeyeceğiniz toplam meblağ ise 76.787,04 liradır.

Acil olan nakit ihtiyacınız 5.000 liraysa ve bu krediyi 36 ay vade ile çekmek isterseniz bu kredinin aylık faiz oranı %1,88 olacaktır. Krediye ödeyeceğiniz tahsis fiyatı meblağı 25 liradır. Aylık geri ödeyeceğiniz meblağ 204 lira olurken krediye ödeyeceğiniz toplam meblağ ise 7.355,52 lira olur.

ING Bank Acil İhtiyaç Kredi Müracaatı

ING Bank acil kredi müracaatı yapmak için bankanın resmi web sitesinin ziyaret edilmesi yeterli olacaktır. Krediler bölümünden rağmenıza çıkacak olan kredi başvuru formunu doldurarak, kredi talebini çok kısa bir müddet içinde bankaya iletebilirsiniz. Kredi müracaat formunda sizden istenen bilgiler içinde T.C kimlik numarası, cep telefonu numarası, doğum vakiti şeklinde ayrıntılar bulunur. Ayrıntıları eksiksiz olarak doldurduktan sonrasında gönder butonu üzerinden, kredi başvuru formunu bankaya iletebilirsiniz. Müracaatınıza konusunda neticesi ise, başvuru formunda vermiş olduğunuz cep telefonu numarasına çok kısa bir vakit içinde almış olacaksınız. Müracaatınız pozitif bulunduysa hiç beklemeden ve şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi meblağını hesabınızda bulabilirsiniz.

ING Bank acil kredi için müracaat yapabileceğiniz bir başka tercih ise mobil bankacılık uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak hafta sonu olsa dahi kredi müracaatınızı yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi ise hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Mobil bankacılık uygulamasını kullanabilmek için bu uygulamayı cep telefonunuza indirmeniz gerekir. Bu uygulama üzerinden, sadece banka müşterisi olan kişiler başvuru yapabilir. Mobil uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra, ING Bank tarafınca size verilen satın alan numarasını ve internet şifresini kullanmalısınız. Arından menü bölümüne gelmiş olarak, krediler bölümünden vakit kaybetmeden müracaatınızı yapabilirsiniz. Başvuru sırasında sadece istediğiniz kredi miktarını ve kredi vadesini girmeniz yeterli olacaktır. Müracaatınızın alınmasının peşinden, banka tarafından size özel olarak belirlenmiş ürem oranı ile krediniz onaylanacaktır. Onaylanmış olan kredinizi vakit kaybetmeden hesabınıza aktarabilirsiniz.

ING Bank acil kredi müracaatı için kullanabileceğiniz bir başka metot de web bankacılığıdır. İnternet bankacılığına giriş yapabilmek için ING Bank’ın web sitesine girmeniz gerekir. Ana sayfanın sağ üst bölümünde bulunan “internet şubesi” bölümünden giriş yapabilirsiniz. Banka tarafından size özel olarak verilen alan kişi numarası ve şifre ile web bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Şayet şifreniz yoksa, gene bu bölümü kullanarak vakit kaybetmeden şifrenizi alabilirsiniz. Giriş yapmanızın peşinden menü bölümüne gelerek “kredi müracaatı” seçeneğini bulmalısınız. Hemen peşinden arzuladığınız kredi miktarını ve vadesini girerek hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz saniyeler içinde değerlendirilir. Size özel olarak verilen faiz önerisi ile beraber müracaat neticeniz cep telefonunuza bildirilir. Onaylanan kredinizi ise hemen hesabınıza aktırabilirsiniz.

ING Bank, dijital bankacılık hizmetini, yeniden başka bir isim kullanmadan sunan bir bankadır. Mesela; Finansbank dijital bankacılık hizmetini enpara.Com olarak sunar ancak ING Bank, kendi isimi altında sunmaktadır. Bu yüzden web üzerinden kredi başvurusu icra eden kişiler, banka müşterisi olmasalar bile kredi evraklarını şubeye gitmeden imza atabilirler. Zira banka yetkilileri tarafınca evraklarınız, adresinize kurye ile teslime dilecektir. Evraklarınızı imza attıktan sonra krediniz, hemen hesabınıza aktarılır.

ING Bank’ın avantajlı kredisinden faydalanmak için başvurularınızı ATM’lerden de yapabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınız varsa, ING Bank ATM’sine gittikçe hemen kredi başvurunuzu yapabilir ve onaylanan kredinizi saniyeler içinde hesabınıza aktırabilirsiniz. Bu müracaat için dilerseniz banka kartınızı veyahut kredi kartınızı kullanabilir, dilerseniz de kartsız işlemler menüsünden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ING Bank acil kredi, 5.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için mini kredi, 5.000 liradan fazla olan nakit gereksinimlarız için de e-kredi isimi altında sunulmaktadır. Her iki kredinin de faiz oranları değişikdır ve kişiye özel olarak değişmektedir.

ING Bank Acil Kredi Almak İçin Şartlar

ING Bank ihtiyaç kredisi almak isteyen kişilerin kredi notu yüksek bir düzeyde olmalıdır. Ters takdirde alana kazançlan kredi başvuruları negatif bir halde sonuçlanabilir. Kredi notuna ek olarak banka tarafından aranan diğer şartlar ise şu şekilde sıralanmaktadır:

T.C yurttaşı olmak

18 yaşından büyük olmak

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU’lı çalışmak

tertipli olarak bir geliri bulunmak

Toplam olarak 12 ay süresince SOSYAL GÜVENLİK KURUMU primini yatırmış olmak

Banka kredi notuna ek olarak bu arada gerekli gördüğü vaziyetlerde teminat, ek gelir, kefil gibi şartlar isteyebilir. Bilhassa yüksek meblağda kredi almak isteyenler ve düşük bir kredi notuna sahip olanlar için bu tarz koşulların söz mevzusu olacağını belirtmek gerekir. Kredi ürem tutarına ek olarak banka tarafından sigorta fiyatı, kredi tahsis fiyatı gibi ek fiyatların de istemesi olası bir hale gelecektir. Daha ayrıntılı informasyon almak için size en yakında bulunan ING bank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

ING Bank Acil Kredi Almak için ihtiyaç duyulan Belgeler

ING Bank acil kredi başvurusunu banka şubesinden icra ettiğinızda yanınızda gerekli dokümanları bulundurursanız, kredinizi daha hızlı alabilirsiniz. Banka müşterisi değilseniz ve kredi başvurunuzu online kanallardan yaptıysanız, gene kredinizi almak için aşağıda sayacağımız dokümanları yanınızda bulundurmanız gerekir.

Kimlik fotokopisi yahut kimlik değeri taşıyan ehliyet, pasaport gibi belgeler

Aylık gelirinizi gösteren aylık yazısı veya maaş bordrosu

Emekliyseniz, banka hesap cüzdanı veya emekli aylık dökümü dokümanı

Şirket ortağıysanız vergi levhası, imza sirkleri ve gelir beyannamesi

Şirket sahibiyseniz vergi levhası, yıllık bilanço, gelir beyannamesi ve imza sirküleri

Kira geliriniz varsa, gayrimenkulün tapusunun fotokopisi ve kira sözleşme vesikası ile beraber kiranın yatırıldığına konusunda alıntı

Ürem geliriniz varsa, ürem gelirinin bulunmuş olduğu banka hesap cüzdanı

Bu belgeler yanınızda olursa kredinize hem daha rahat başvuru yapabilir hem de kredinizi şipşak alabilirsiniz.

ING Bank acil kredi örnek ödeme tablosu;

ING Bank, acil ihtiyaçlarınız hemen kredi çözümü sunan ve bu konuda sunmuş olduğu hizmeti ile çok seçenek edilen bir bankadır. Bu bankadan internet üzerinden, ATM’lerden veyahut öteki online kanallardan kredi almanız oldukça kolaydır. Sadece 3 adımda başvuru yaparak şipşak kredinizi hesabınıza aktarabilir ve acil nakit gereksinimlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu krediye ilişik örnek ödeme tablosunu açıklama edelim;

Bu bankadan 10.000 lira kredi almak istediğinizde ve vadeyi 60 ay olarak belirlediğinizde ödeyeceğiniz aylık taksit meblağı 249 lira olur. Bu kredinin faiz oranı %1,19’dan adım atar. Bu krediden 50 lira dosya gideri alınır. Krediye geri ödeyeceğiniz toplam meblağ ise 14.955,60 lira olur.

Bu bankadan acil olarak 20.000 lira almak istediğinizde ve vadeyi yine 60 ay olarak belirlediğinizde faiz oranınız %1,19’dan başlar. Bu faiz oranına nazaran ödeyeceğiniz aylık taksit meblağı 499 lira olur. Bu krediden alınacak dosya gideri 100 lira olurken krediye geri ödeyeceğiniz toplam meblağ ise 29.911,20 lira olarak hesaplanır.

Acil nakit ihtiyacınız 50.000 liraysa ve 60 ay vadede ödemek istiyorsanız yine faiz oranınız %1,19’dan başlayacaktır. Bu tutar için 250 lira dosya gideri alınır. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit meblağınız 1.246 lira olurken geri ödeyeceğiniz toplam meblağ ise 74.777,40 lira olur.

ING Bank turuncu fazladan kredileri nasıldır, iyi mi işler, iyi mi kullanılır?

Turuncu extra, ING Bank tarafından kendi müşterilerine sunulan bir imtiyazdır. ING Bank kartı olan kişiler bu kartlarından her ay 750 lira ve üzerinde harcama yaptıklarında, vadesiz hesaplarına yansır. Vadesiz hesaplarını bu şekilde kullanan tüm müşteriler hem avantajlı vadeli hesap oranı kazanırlar bununla beraber kredilerini indirimli olarak alabilirler.

Turuncu extra kredi faiz oranları müşterilerinin hesaplarına iade edilir. Mesela 10.000 lira kredi kullanmış bir ING Bank müşterisiyseniz ve kredinizi %23 faiz oranından kullandıysanız, turuncu fazladan kampanyasına dahil olduğunuzda kredi faiz oranınız %1,70’e iner. Aradaki fark ise ödemiş olduğunuz aylar kadar hesabınıza geri iade edilir. Siz kredinizi %2 faiz oranında ödemeye devam ederken her ay turuncu ekstra ile kazanmış olduğunuz indirimli faiz oranından dolayı, indirim alana kazançlan faiz oranı kadar para hesabınıza iade edilecektir. İade edilen tutara, önceden alınmış olan KKDF, BSMV gibi faiz oranları da katılacaktır.

ING Bank müşterileri, kredi notları 1850 ve üzerinde olduğunda %,99’dan başlamış olan avantajlı krediye sahip olabilirler.

Ihtiyac kredisi, kredi hesaplama, tuketici kredisi, kredi, kredi pazari, hangi kredi, kredi faiz oranlari, ferdi kredi, kredi basvurusu, ihtiyac kredisi faiz oranlari, ihtiyac kredisi hesaplama, en uygun kredi, faizsiz kredi, garanti Bankasi, Ziraat Bankası, Finansbank, Halkbank, Vakifbank, Yapı Kredi, İş Bankası, TEB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir