Mastercard Platinum Kredi Kartları

Platinum kredi kartları
birer MasterCard’dır.
Mastercard Platinum Kredi Kartlarımız;

Tüm Maksimum Özelliklere sahiptir: Harcamalarınızla MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız puanları Maximum üye işyerlerinde anında para yerine kullanabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.
Yurtiçinde ve yurtdışında kullanılabilir;
Yurtdışı harcamalarınızda geri ödemeler YTL olarak yapılabilir.

kredi kartı, Kredi Kartları, maximum kart, maximum kredi kartı, maximum platinum kart, Yeni etiket eklePlatinum Kredi Kartları
platinum
Mastercard Platinum kartınızla
size sunulan avantajları aşağıda bulabilirsiniz.

Kaybolma ve Çalınma Sigortası: Kartınız kaybolur veya çalınırsa, en yakın İş Bankası şubesine başvurun ya da 444 02 02 yi arayın. Kartınız, bildirim tarihinin bir gün öncesinden başlamak üzere teminat altındadır.

Ferdi Kaza Sigortası: Ferdi Kaza Sigortasıyla kartınızın geçerlilik süresi içinde maruz kalabileceğiniz kazalar sonucunda oluşabilecek ölüm ve daimi maluliyet halleri teminat altına alınır.

Alışveriş Sigortası: Kredi kartınızla alacağınız ürünler, kayıp ve hasara karşı sigorta kapsamındadır.

Seyahat Kaza Sigortası: Kendiniz, eşiniz ve 18 yaşın altındaki (öğrenciyse 23 yaş altı) çocuklarınız için, bilet ücretlerinizi kredi kartınız ile ödemiş olmanız koşuluyla, kaza halinde ölüm ve daimi maluliyet sigortasından yararlanırsınız.

Acil Nakit Avans Ödemesi ve Kart Yenilemesi: Yurtdışında kredi kartınızı kaybetmeniz veya çaldırmanız durumunda Mastercard Global Service’i aramanız yeterlidir. Bu koşullarda size, 5.000 ABD Doları’na kadar nakit avans verilir ve 48 saat içinde kartınız yenilenir.

Millennium Lounge: İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes Havalimanlarının Dış Hatlar Terminallerinde size özel bekleme salonunda sayısız ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.

MASTERCARD PLATINUM KARTINIZA ÖZEL YURT İÇİ HİZMETLER*

Araç Yardım: Aracın çekilmesi ve kurtarılması, aracın arızalanması veya kaza yapması nedeniyle ikamet ve seyahat, tamir edilmiş aracın alınması için seyahat ve profesyonel sürücü hizmetlerini kapsar.

Araç Muayene Hizmeti: Kart hamilinin talep etmesi durumunda, aracın trafik muayene işlemleri sadece Ankara, İstanbul ve İzmir il merkezlerinde olmak üzere organize edilmektedir.

Ferdi Yardım: Yaralanma veya ani hastalık durumunda nakil organizasyonu, taburcu olduktan sonra daimi ikametgaha nakil, kart sahibine yapılacak tedavi nedeniyle aile üyelerinden birinin seyahati ve konaklaması, vefat eden kart sahibinin ve eşlik eden birinci derece aile üyelerinin nakli, tıbbi danışma ve acil mesajların iletilmesi hizmetlerini kapsar.

kredi kartı, Kredi Kartları, maximum kart, maximum kredi kartı, maximum platinum kart, Yeni etiket eklePlatinum Kredi Kartları

Konut Yardım: Tesisat işleri, elektrik işleri, cam işleri, anahtar işleri, konuta doktor veya ambulans gönderilmesi, konuta uzman hemşire, solunum terapisti veya refakatçi gönderilmesi, yeni doğum yapmış kart hamili ve bebeği için eve uzman kişilerin gönderilmesi gibi hizmetleri kapsar.

Bilgi ve Organizasyon Servisi: Turistik bilgilerin, yol, kaza ve hava durumu, sağlık kuruluşları, ulaşım araçları, döviz kurları, restoranlar ve eğlence merkezleri, konaklama, kültürel aktiviteler ve hayvan bakımı ile ilgili bilgilerin sağlanması, yaşlılar ve çocuklar için bakım hizmetleri, çiçek gönderme hizmetleri, limuzin ve şoför kiralama hizmetleri ile özel günler için organizasyon ve iş organizasyonları yapılması hizmetlerini kapsar.

MASTERCARD PLATINUM KARTINIZA ÖZEL YURT DIŞI HİZMETLER*

SEYAHAT YARDIM

Acil tıbbi harcama: Kart hamilinin yurt dışında aniden hastalanması veya yaralanması durumunda, hastane, ameliyat ve tedavi masrafları ve ilgili doktorun yazdığı ilaçların masrafları ödenmekte olup, acil tıbbi harcama teminatı ile ilgili toplam limit 25.000 USD ile sınırlıdır.

Hastane depozitolar: Ani hastalık veya yaralanma sonucu hastaneye yatma durumunda 5.000 USD depozito sağlanmaktadır.

Tıbbi nakliye: Kart hamilinin ani hastalığı veya yaralanması durumunda, kart hamilinin ambulans veya refakatçi doktor aracılığıyla uygun olan en yakın tıbbi merkeze veya bir tıbbi merkezden diğerine taburcu olduktan sonra daimi ikametgaha nakli için gerekli tüm giderler 1.500 USD limite kadar karşılanmaktadır.

Eşlik eden 15 yaş altındaki çocukların yol masrafları: Hastalık ya da yaralanma nedeniyle kart hamilinin seyahati sürdürememesi sözkonusu ise; kart hamilinin yanında olan ve kendilerine eşlik edecek herhangi bir başka kişi bulunmayan 15 yaşından küçüklerin daimi ikamet ülkesine gönderilmeleri sırasında eşlik etmesi için gerektiğinde bir kişi tahsis edilmekte ve çocuklarla birlikte 1.500 USD limite kadar nakil masrafları ödenmektedir.

İlaç gönderilmesi organizasyonu: Kart hamilinin seyahat ettiği yerde bulunmayan ilaçların gönderilmesi işlemi organize edilmekte ve nakliye masrafları ödenmektedir.

Cenazenin nakli: Kart hamilinin vefatı halinde cenazesinin defnedilmesi için daimi ikamet ülkesine nakli, 10.000 USD limit dahilinde organize edilmektedir.

Seyahat gecikmesi: Kart hamilinin seyahat için kullanacağı tarifeli yurt dışı uçuşun bir teknik problem, doğal afetler, hava koşulları veya resmi yetkililer tarafından mücbir sebep olarak belirtilen bir nedenden dolayı 4 saatten fazla bir gecikmede bulunması halinde, azami 12 saat ve 600 USD ile sınırlı olmak üzere ilk 4 saatten sonra her saat için 50 USD ödenmesi sağlanmaktadır.

Bagajın bulunması ve ulaştırılması: Kayıp bagajların bulunması için ilgili raporların hazırlanmasında kart hamiline yardım sağlamakta ve bagajın bulunması halinde, söz konusu bagaj daimi ikametgaha veya seyahat için tasarlanan varış yerine gönderilmektedir.

Bagaj Kaybı: Tarifeli yurt dışı uçuşlarda bagajın kaybolması, çalınması veya zarar görmesi halinde havayolu şirketince belirlenen süre içerisinde (minimum 21 gün) bulunamaması durumunda havayolunun kayıp, zarar ya da çalınma raporu şartı ile kart hamiline 1.000 USD limit dahilinde ödeme yapılmaktadır.

Bagaj Gecikmesi: Tarifeli uçuşlarda yurt dışında bagajın kaybolup, varışı müteakip 24 saat içerisinde bulunamaması halinde havayolunun kayıp raporu şartı ile kart hamiline kişisel ihtiyaçlarını karşılamak üzere yapmış olduğu masraflar için 500 USD limit dahilinde ödeme yapılmaktadır.

Uçağın kaçırılması: Yurt dışı tarifeli uçuşlarda uçağın kaçırılması durumunda kart hamiline en fazla 1.000 USD’ye kadar ödeme yapılmaktadır.

Acil mesajların iletilmesi: Kart hamilinin talebi üzerine acil veya gerekli mesajların iletilmesi sağlanmaktadır.

Bilgi servisi: Pasaport, vize, seyahat bileti gibi zaruri belgelerin kaybolması ya da çalınması durumunda, çalınan ya da kaybolan bu belgelerin tekrar elde edilmesi için yerine getirilmesi gereken formalitelerle ilgili olarak, kart hamiline yerel yetkili ve kuruluşların telefon ve adresleri sağlanmaktadır.

Kart hamilinin seyahati ile ilgili gerekli olabilecek vize, pasaport, seyahat acentesi gibi konularda Türkiye’de elde edilebilecek bilgilerin iletilmesi hizmeti sağlanmakta olup, mümkün olabilen durumlarda yine Türkiye’de rezervasyon yapılabilmekte ve tercüme hizmetleri sağlanmaktadır.

Nakit avans: Cüzdan, kredi kartı veya bagajın kaybolması ya da çalınması durumunda, beklenmeyen hastalık veya kaza gibi durumlarda kart hamiline, acil ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için 1.500 USD limit dahilinde nakit avans verilmektedir.

Seyahatin iptali: Kart hamili satın aldığı yurt dışı seyahatini zorunlu nedenlerden dolayı iptal etmek zorunda kalırsa, seyahatin iptal masrafları 1.500 USD limit dahilinde karşılanmaktadır.

Hukuki masraflar: Bir trafik kazası sonucu gerçekleşen ve kazadan doğan cezai savunma masrafları teminat kapsamında olup, söz konusu teminatla ilgili ödenecek maksimum tutar 5.000 USD’dir.

Hukuki danışma: Kart hamilinin talebi üzerine ihtiyaç duyduğu konu ile ilgili bir avukat referansı verilerek, kontak kurması sağlanmaktadır. Söz konusu teminatla ilgili tüm masraflar kart hamili tarafından karşılanır.

Tıbbi danışma: Kart hamilinin beklenmeyen hastalığı ya da bir kazaya bağlı yaralanması durumunda gerekli tedavinin organize edilmesi sağlanmaktadır.

*Kartınıza Özel Hizmetlerle ilgili ayrıntılı bilgi için: 0212 473 50 50

Kredi kartınıza sunulan ek avantajların kapsamı ve sigorta hizmetlerimizden yararlanma koşulları ile sigorta kapsamı dışındaki diğer durumlarla ilgili olarak, 444 02 02 veya isbank.com.tr internet adresimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen hizmetlerin içeriğinde, Banka tarafından önceden bildirilmeksizin değişiklik yapılabilir.

size en yakın İş Bankası Şubesine uğrayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

İş Bankası İnteraktif Bankacılık şifreniz varsa yaşam daha da kolay: Internet Şubemizden, Netmatiklerimizden veya 444 02 02 numaralı telefonumuzdan başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir