Tarım Kredisi veren bankalar.

Tarım Kredisi veren bankalar.
Bankalar tarafından çiftçilerimize özel tarım kredileri düzenlenmektedir. İsteyen çiftçilerimiz bu kredilerden yararlanabilirler peki bu tarım kredisi veren bankalar hangileridir ? Vakıfbank’ın başlatmış olduğu Tarım bankacılığı sloganıyla çıktıkları yolda ucuz faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile çiftçilerimizin yanında yer aldığını belirtmiştir. Banka verdiği kredinin geri ödemesini 12,6,3 ve aylık olarak geri ödeme seçenekleri sunmaktadır. Tarım Kredisi veren bir diğer banka ise Denizbank. Banka kredi seçeneklerinde detaya inerek çiftçilerimizin yanında olduğunu göstermiştir.

 

tarım kredisi, tarım kredisi veren bankalar

Besicilik, hayvancılık,seracılık,meyvacılık vs. diye uzayan bir listeleri bulunmaktadır. Kısaca Tarımın ve Hayvancılığın hangi alanıyla uğraşıyorsanız spesifik olarak size özel bir kredi mevcuttur Denizbank ta. Bu banka da diğer bankamız gibi çiftçilerimize esnek ödeme seçenekleri sunmaktadır. Tarım kredisi veren bir diğer bankamız ise ziraat zaten kuruluş amacı da tarımın desteklenmesi olan bu bankamızda diğer bankalarımızdan daha fazla cazip seçenekler bulunmaktadır. Hatta Başak kart isimli kredi kartı seçeneği bile sunmaktadır çiftçilerimize. Bu seçeneklerde kredi veren diğer bankalar ise Yapı ve Kredi bankası çiftçilerimize özel vade ve faiz seçenekleriyle sizleri şubelerine bekliyor.Garanti Bankası yine aynı şekilde uygun ve esnek ödeme fırsatı sunuyor aziz çiftçilerimize.

Finansbank ise çiftçilerimize kolay kredi veren banka olarak sıralanmaktadır. Konumuzda yer almayan bankaları sormak istiyorsanız yoruma yazmanız yeterli olacaktır. Bu sayede uzmanlarımız sorunuz ile ilgilenip en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır.

Etiketler: tarım kredisi, tarım kredisi veren bankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir